KONST / Litografier / Grafiskt blad 11565538
nr 1156 5538
Karin Dahlin
(f. 1975), Sverige
Grafiskt blad, Signerad och numrerad 19/75, bladets mått: 36x30
Karin Dahlin, svensk bildkonstnär född 1975.
måndag 22 januari 2018
kl 18:21:54